SİPARİŞ / KARGO

Nasıl Sipariş verebilirim ?

Online Sipariş

Yildirimceyiz.com online mağazasından beğndiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak seçme işlemini gerçekleştirdiktesn sonra sepet sayfasında “Hızlı Satın Al” yada “Satın Al ” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Satın alacağınız tek bir ürün ise ürünün sayfasındaki “Hemen Al ” butonuna tıklayarak ta siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizin başarıyla tamamlandığını anlayabilmeniz için Siparişiniz Başarıyla Alınmıştır Sayfasını görmeniz gerekmektedir. Ayrıca sisteme belirttiğiniz e-mail adresinize anlık olarak siparişinizin ayrıntılarını içeren bir e-mail de gelecektir.

Siparişinizi oluştururken teknik bir problem yaşıyorsanız sistemde yer alan Canlı Destek Sistemimizden yada info@yildirimceyiz.com adresinden e-mail yolu ile yardım talep edebilirsiniz.

Telefon İle Sipariş

Yıldırım Çeyiz sipariş hattı tı 90 266 718 11 91 arayarak siparişinizi müşteri temsilcilerimize verebilirsiniz.

Whatsapp Sipariş

Yıldırım Çeyiz Whatsapp hattı 532 3578366 numaralarımıza yazarak müşteri temsilcilerimize sipariş verebilirsiniz.

SMS ile Sipariş

Yıldırım Çeyiz sipariş hattı 90 266 718 11 91 numarasına cep telefonunuzdan kısa mesaj göndererek te siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Mesaj içerisinde sipariş etmek istediğiniz ürünlerin kodları, adres bilginiz ve İsim soy isim bilginizi paylaşmanız yeterlidir.
Müşteri Temsilciniz sipariş teyidi için size ulaşacak ve siparişiniz işleme alınacaktır.

Kapıda Ödeme Gerçekleştirebilir miyim ?

Güvenilir Alışverişin adresi yildirimceyiz.com beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş etmenizi ve ürünü teslim alırken kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme gerçekleştirme rahatlığını bir seçenek olarak sizlere sunmaktadır.

Siparişinizi oluştururken kargo seçimi kısmında Kapıda Ödemeli kargo seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde Ürün Bedellerinize ek olarak 15 TL kapıda ödeme masrafı  ilave edilmektedir. Bu ücret ürünün taşıma (kargo) ücreti değil; Aras kargo firmasının vermiş olduğu tahsilat hizmeti için gerçekleştirdiği bir kesintidir.

Kargom Ne Zaman Elime Ulaşır ?

Yildirimceyiz.com online mağazasından vermiş olduğunuz siparişler 1-3 iş günü içerisinde hızlıca hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen gönderiler Balıkesir içi 1iş günü Balıkesir Dışı 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz Aras  kargo firmasının Bazı İllerimizin içerisindeki ilçe yada köy beldelerine haftada sadece 1 gün teslimat gerçekleştirmektedir.

Siparişinizin ivedi bir şekilde elinize ulaşması gerektiği durumlarda canlı destek sistemimizden satın almayı düşündüğünüz ürünlerin adını paylaşarak net bir teslimat süresi bilgisini talep edebilirsiniz.

*** Nadirende olsa tedarikçi firma kaynaklı geçikmelerden ötürü sipariş kargo teslim süreleri gecikebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri birimimiz sizleri arayarak bilgilendirmektedir.

***Kargo teslimi sonrası ürünlerin size ulaşma süreleri normal şartlar göz önünde bulundurularak belirtilmiştir.İklim koşulları ve olağan üstü durumlarda kargo firmarının ürünleri teslim süreci de değişebilmektedir.

Kargo Ücreti Ne Kadar Ödeyeceğim ?

Siparişinizin ivedi bir şekilde elinize ulaşması gerektiği durumlarda canlı destek sistemimizden satın almayı düşündüğünüz ürünlerin adını paylaşarak net bir teslimat süresi bilgisini talep edebilirsiniz.

Yildirimceyiz.com online mağazamızdan yaptığınız 50 TL üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. 50 TL altı alışverişlerinizde kargo ücreti sadece 15 TL’dir.

Yurt Dışı Siparişlerinde kargo bedeli alıcıya aittir. Siparişinizdeki ürünlerin ağırlığına ve bulunduğunuz Ükeye göre kargo bedeli hesaplaması yapılarak tarafınıza bilgi verilir ve sipariş tutarına kargo bedeli ilave edilir.

Sipariş Takip

yildirimceyiz.com online mağazamızdan verdiğiniz siparişler ile ilgili tüm ayrıntılar sisteme kayıtlı olan e-mail adresinize detayları ile birlikte iletilmektedir. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip kodunuzunda içinde yer aldığı e-mail ve SMS de sizlere iletilecektir. Kargo takip kodunuzu kullanarak Gönderim sağlanan kargo firmasının web sitesinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

İkinci bir alternatif olarak ise sisteme üye girişi gerçekleştirerek sipariş izleme bölümünde siparişinizin sondurum bilgisini edinebilirsiniz.

Yurtdışı Siparişleri

Yildirimceyiz.com online mağazamızın Türkiyenin her ilinde bulunan müşterileri gibi başta Fransa, Hollanda, Almanya, Belçika, İsviçre vb… birçok farklı ülkerelerde müşterileri bulunmaktadır.

Yurt dışı gönderimlerinde PTT ile anlaşmalı olarak gönderim gerçekleştirilmektedir Ücretsiz karo kampanyamız yurt dışı gönderimlerimiz için geçerli değildir. Kargo Ücretiniz sipariş vereceğiniz ürünlerin ağırlıklarına göre hesaplanarak belirlenmektedir. PTT koli gönderimlerinin ağırlığa göre ücretlendirmelerini incelemek için tıklayınız.

Ödeme İşlemini Nasıl Gerçekleştireceğim ?
Siparişinizi havale ile ödeme yönetimini seçerek tamamladıktan sonra aldığınız ürünlerin ağırlıkları da hesaplanarak e-mail adresinize kargo bedeli de dahil olmak üzere ödeme gerçekleştirmeniz gereken toplam tutar sizlerle paylaşılacaktır. Aşağıda yer alan hesap bilgilerimize swift yöntemi yada western union aracılığı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişim Ne kadar Sürede Bana Ulaşır ?
Ödeme onayınız ile birlikte 1-3 iş günü içerisinde ürünleriniz PTT aracılığı ile sevk edilir. Sevk tarihinden sonraki 7-15gün içerisinde ürünler tarafınıza teslim edilmiş olur.